A przed Tobą to co najprzyjemniejsze.

Wreszcie spełniło się Twoje wielkie marzenie. Wprowadzasz się do swojego mieszkania. Po długiej i wyboistej drodze, zabiegów powiązanych z ubieganiem się o kredyt a także kilku wizytach u notariusza, wreszcie dostałeś klucze. Przed tobą to co najprzyjemniejsze. Zaaranżowanie własnego mieszkania.

Na pierwszy ogień idzie łazienka, bez której nie możemy żyć. Już na etapie wstępnego projektu stwierdzono czy łazienka będzie wyposażona w wielką wannę czy może w brodzik. Wszystkie tego typu decyzje są ograniczone umiejscowieniem pionów i rur doprowadzających wodę. Pozostaje już tylko wybrać kafelki na ściany oraz terakotę podłogową, rodzaj oświetlenia i meble.

W tej chwili całkowita uwaga skupia się na kuchni. To kuchnia będzie sercem naszego mieszkania. Niezależnie czy jest to kuchnia wyposażona w spiżarkę i jadalnię, czy tylko aneks kuchenny, łączony z salonem. Obojętnie od układu pomieszczenia na pewno warto zamówić kuchnie na wymiar. Gwarantuje nam to maksymalne spożytkowanie powierzchni jaką posiadamy. Wsparcie sprawdzonego architekta może zaoszczędzić w przyszłości dużo problemów które częstokroć pojawiają się przy nieergonomicznym ustawieniu mebli.

Czas na pokoje.  Wyprawy po nowiusieńkie meble to wspaniała frajda. Wreszcie będziemy mogli nadać styl swojemu domowi. Może będzie to całkowicie surowy styl skandynawski pełen bieli a także szarości.

Zobacz: Szafy na wymiar