Dla większości dziewczyn nie mają większego znaczenia rzeczy takie jak opony.

Wiele kobiet kupując pojazd dla siebie powierza podjęcie decyzji swojemu partnerowi, bratu, ojcu czy, jakiemuś innemu znajomemu mężczyźnie. Roztrzygając w ten sposób sprawę rzeczywiście jednostki ,które nie posiadają w ogóle żadnej wiedzy i doświadczenia jeżeli chodzi o samochody zmniejszają szansę podjęcia niewłaściwej decyzji, jednakże powinno się pamiętać, że każdy wybierając pojazd będzie podejmował rozmaite decyzje zważając na inne parametry oraz aspekty danego auta.

 

Zawierzając wybranie pojazdu trzeciej osobie koniecznie musimy określić najważniejsze dla nas samych aspekty. Dla jednej osoby jest to pojemność bagażnika a także bezpieczeństwo, ponieważ przeważnie jeździ z dziećmi, wózkiem, zakupami i tak dalej Dla drugiej osoby najistotniejszym aspektem jest liczba spalanego paliwa, ilość zużywania płynu eksploatacyjnego i ogólne koszty eksploatacji pojazdu.

 

Dla większości pań nie mają większego znaczenia takie rzeczy jak opony 4×4, czyli typowe opony terenowe, jeśli natomiast osoba pomagająca w wyborze auta posiada świadomość, że pani ,która używa samochodu bardzo często jeździ po terenach znacznie bardziej wymagających, pracuje np jako architekt i przeważnie dojeżdża do pracy w miejsca bez drogi lub wyjeżdżonego terenu możliwe, że zaproponuje tego rodzaju rozwiązanie w wybieranym aucie.

Zobacz: opony terenowe