Farmtrac jest fabrykantem ciągników.

Farmtrac jest twórcą rolniczych ciągników. Główna siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Mrągowie. To wiodący wytwórca w biznesie. Farmtrac działa na rynku od 2000 roku. Z niewielkiego przedsiębiorstwa w ciągu kilkunastu lat Farmtrac stał się największym producentem traktorów na terenie naszego kraju. Do tego czasu zdobył wiele ważnych nagród branżowych. Jest też uznawanym przedsiębiorcą w regionie, pomysłodawcą programu pod tytułem ,Jestem z Mrągowa” który promuje Mrągowo.
Farmtrac oferuje szeroki asortyment wszelkiego typu części do ciągników. Części c-385 a oprócz tego części do c 360 traktorów też znajdują się w ofercie naszej firmy.
W naszej firmie znajdą Państwo ogromny asortyment rozmaitych części do ciągników rolniczych c-386 i c 360. Oczywiście w atrakcyjnej cenie, przy szybkim czasie realizacji zamówienia. Zamówienie złożysz wygodnie a także bez jakichkolwiek problemów. Nasi pracownicy są do pełnej dyspozycji w godzinach w których otwarty jest nasz sklep. Jeśli masz wątpliwości dokładnie jakiej części szukasz skorzystaj z naszego wsparcia. Chętnie pomożemy i podpowiemy stosowne rozwiązanie. U nas mogą Państwo liczyć nie tylko na najlepsze części zamienne do traktorów, ale też na profesjonalizm całego procesu realizacji zamówienia. Skontaktuj się z nami, żeby poznać całkowity zakres oferty naszego sklepu.

Źródło: części c-385