Nie lubię w momencie kiedy o tym ciągle mówi.

Mój małżonek często męczy mnie takimi pierdołami jak: wskaźnik turbo, czujnik temperatury spalin, wskaźnik ciśnienie oleju.

Strasznie nie lubię w momencie gdy o tym stale mi mówi bo ani trochę nie interesują mnie takie tematy. Już tyle razy mówiłam mu o tym, ale to nic nie zmienia. Nie znam się na tym, więc to mnie tak nudzi. Kilka razy próbowałam się odegrać i mówiłam cały czas o moich wszystkich kosmetykach, ciuchach a także jakiś innych rzeczach. Ale mój mąż nie poczuł tego co ja czułam, może poprzez to, że ja nie mówiłam mu tego aż z zapałem, jakiego nikt nikt inny nie zdołał by mi zabrać.

Mój kochany robi mi wykłady codziennie. Przy śniadaniu czy przy kolacji. Nie da się już tego słuchać..

 

Mój mąż jest zafascynowany motoryzacją od dziecka, mogę powiedzieć, że jest to jego drugie imię. Dlatego zajmuje się tym profesjonalnie. Niezwykłe jest to, że robi to co bardzo kocha, a jednocześnie zarabia bardzo dużo gotówki.

Fascynuje się transportem takim sposobem jakiego nigdy nie widziałam. Motoryzacja wypełnia całe jego życie, skąd czerpie bardzo wiele.

Również chciałabym mieć tak ogromną pasję ,która by mnie pochłonęła. Oczywiście jest bardzo dużo rzeczy, które mnie fascynują, natomiast żadna z nich nie sprawia, że czuję się spełniona jak mój małżonek. Mam nadzieję, że jeszcze kiedy taką rzecz w sobie odnajdę, że będzie ona cząstką mnie.

Zobacz więcej: Czujnik temperatury spalin