Program Comarch Altum

Własna firma to powód do dumy. Wraz z jej rozwijaniem się, można oczekiwać na spore zyski i osiągnięcie uznania w biznesie. Natomiast każdego rodzaju przedsiębiorstwo, potrzebuje być efektywnie oraz skutecznie kierowane. W tym przydadzą się z pewnością systemy elektroniczne, w formie właściwego programu do organizacji.
Platforma Comarch Altum
Jedną z najciekawszych propozycji w owej kwestii staje się Comarch Altum, czyli platforma online, która została specjalnie dostosowana do sposobu funkcjonowania marek na całym świecie. Najbardziej znaczącą pozytywną cechą tejże formy jest automatyzacja powtarzalnych, rutynowych działań. Co więcej intuicyjny program sam dobiera decyzje, które są poparte na wieloletnich obserwacjach oraz działaniach.
Comarch ERP XL, to jeszcze bardziej dopracowana wersja tejże platformy, dzięki której można przyoszczędzić dużo cennego czasu oraz pieniędzy. To platforma stworzona dla marek miedzynarodowych, sieci handlu detalicznego, również hurtowej, dla firm handlowo-usługowych małych i dużych, a też dla holdingowych organizacji i przedsiębiorstw, pod którymi znajduje się wiele firm.
System Comarch pozwala na kompleksową organizację i uskutecznienie działań handlowych w firmie, pozwala na działalność dużej liczby marek a również przedsiębiorstw w jednym oprogramowaniu informatycznym, potrafi synchronizować się z narzędziami, wspierającymi kanał e-commercowy.
Funkcjonalność ta jest także w pełni mobilna, mamy możliwość nią kierować z któregokolwiek otoczenia w którym się jest.
Tego typu platforma jest doskonałym narzędziem do prowadzenia każdej firmy. Jest prosta w użyciu i bardzo intuicyjna.

Czytaj dalej: Comarch Optima demo