Wybierasz się wkrótce do Szczawna-Zdrój, w którym chciałbyś korzystać z bogactwa usług sanatoryjnych?

Odwiedzasz rejony malowniczego Śląska? Ruszasz do Szczawna-Zdrój, w którym chciałbyś skorzystać z różnorodnych świadczeń sanatoryjnych? Używając największych zalet sanatorium, smakując cudy architektoniczne, koniecznie zdecyduj się na noclegi Szczawno-Zdrój.

Oprócz możliwości sprawdzenia wód leczniczych, wykorzystywania czystego powietrza, oglądania pięknych krajobrazów należy zastanowić się nad miejscem, w którym się zatrzymasz. Pensjonat, w którym się zatrzymasz będzie wpływać na wspomnienia z wycieczki oraz wypoczynku w Szczawnie-Zdrój. Uzupełnieniem walorów sanatoryjnych i turystycznych jest dom wypoczynkowy Szczawno-Zdrój. Pensjonat, w którym śpisz jest najistotniejszym fragmentem, mającym niezwykle ważny wpływ na atrakcyjność pobytu. Doskonała baza wypadowa do Zamku Książ.

Znakomita lokalizacja w Szczawnie-Zdrój, nieduża odległość do centrum a także do dworca, wspaniały dostęp do transportu. Posiadamy idealne warunki, żeby zorganizować wszelkiego typu uroczystości. Pobyty dla wycieczek. Łatwy dojazd z Wałbrzycha, mała odległość do książęcego zamku. Świadczymy usługi żywieniowe, w naszej ofercie szeroki wybór świadczeń podstawowych oraz uzupełniających. W szerokiej ofercie naszego pensjonatu przytulne, bardzo dobrze oświetlone i klasycznie urządzone pokoje z wygodnym łożem. Pokoje jedno a także kilkuosobowe z całym węzłem sanitarnym, przestronne łazienki z prysznicem oraz toaleta. Dla mieszkańców pensjonatu oferujemy akces do miejsc parkingowych. W koszcie pobytu dostęp do wifi, telewizji a także sporej ilości innych rozrywek. Z rana przywita cię pyszne jedzenie w formie szwedzkiego stołu a także herbata, kawa i kakao. Komfort a także wysoka klasę w niskiej cenie.

By zapoznać się z naszą całą ofertą przejrzyj zdjęcia wnętrz naszych pomieszczeń a także ich aranżacji na naszej stronce www. Poznaj się z pozytywnymi ocenami a także wspaniałymi rekomendacjami domu wypoczynkowego Szczawno-Zdrój, który jest rekomendowany przez naszych zadowolonych gości. Nasza propozycja sprosta wymaganiom dosłownie najbardziej roszczeniowych klientów. Podróżujesz w celach służbowych? Intrygują cię noclegi Wałbrzych? Zdecyduj się na Pensjonat w pobliskim Szczawnie-Zdrój. Z 1-dnej strony – spokój i komfort nocowania za miastem, w cichej części Szczawna-Zdrój. Z drugiej strony – niewielka trasa do centrum Wałbrzycha, którą możesz przebyć w kilka minut. Dla wszystkich naszych gości, przemieszczających się autem oferujemy miejsca parkingowe. Idealne miejsce, żeby zatrzymać się na nocleg. Pensjonat poza miastem umożliwi wam się wyluzować nawet w czasie podróży z pracy. Atrakcyjne ceny, przytulne pokoje, przyjemna atmosfera, fachowa obsługa.

Stawiamy na olbrzymią jakość naszych świadczeń hotelowych oraz zadowolenie wszelkich gości. W naszej dostosowanej do twoich potrzeb szerokiej ofercie, znajdziecie zarówno noclegi jednodniowe, jak i kilkudniowe.

Autor: noclegi Wałbrzych