Zapisać się na wizytę do doktora rodzinnego

Nasze medyczne centrum CMP niezmiernie śpiesznie zdobyło bardzo dużą popularność wśród klientów. Gwarantuje ono pacjentom najwyższy komfort a ponadto swobodę. Każdy pacjent może osobiście wybrać dla siebie stosowną formę korzystania z medycznego wsparcia. Jest to na pewno wielkim wyróżnikiem tejże oferty. Co właściwie mamy do swojego wyboru?

Jednorazowa płatność za usługę

Na witrynie www naszego centrum medycznego umieszczony jest cennik usług. Pacjent może skorzystać z możliwości jednorazowej płatności. Polega ona na opłaceniu wykonanej usługi od razu po zakończonej wizycie. Jest to genialna opcja dla ludzi, którzy chcą zoptymalizować formalności. Możemy skorzystać z medycznych usług CMP wtedy, gdy mamy taką potrzebę. Absolutnie nie jesteśmy związani żadną umową.

Płatność abonamentowa

Nasze centrum medyczne oferuje swoim pacjentom również abonamentowy system. Właściwie na czym on polega? Każda osoba może wyselekcjonować stosowny pakiet dla siebie, swoich najbliższych, a nawet pracowników. Propozycja jest aż tak rozbudowana, że każdy z pacjentów będzie w stanie coś dla siebie wybrać. Olbrzymim plusem jest minimalizacja kosztów. Ponadto możemy liczyć na idealne dopasowanie oferty do realnych wymagań. W sytuacji, jakiegokolwiek problemu będziemy mogli korzystać z wsparcia wykwalifikowanego dorady. W fachowy sposób pomoże on nam wyselekcjonować właściwy pakiet medyczny.

Podstawowa opieka zdrowotna (NFZ)

W naszym centrum medycznym CMP istnieje możliwość zapisać się na wizytę do doktora rodzinnego całkiem bezpłatnie (w ramach NFZ). Mając ubezpieczenie zdrowotne przysługuje każdemu z nas darmowa opieka medyczna. Znaczy to, iż nie musimy ponosić jakichkolwiek dodatkowych kosztów przykładowo w przypadku przeprowadzania badań laboratoryjnych.

Źródło: wenerolog warszawa