Zapuszczona broda?

Wiele osób planuje nad zapuszczeniem bródki, wprawdzie wydaje im się, że ich zarost nie bywa do tego optymalny. Aby się przekonać, czy własne owłosienie na twarzy przydaje się do zapuszczenia brody, lub także nie trzeba wcześniej spróbować ją zapuścić.
Dużo jednostek pracuje, posiada życie towarzyskie i czułoby się niekomfortowo podczas etapu zapuszczania brody. Na zapuszczenie zarostu trzeba poświęcić około dwóch miesięcy i nie dotykać poprzez tenże czas maszyny do golenia. Jeśli nie możemy sobie na toż pozwolić, potrzebujemy dobrać termin, jaki będzie najkorzystniejszy gwoli nas. Na przykład wolno toż wykonać w okresie wczasów albo urlopu. Jeśli posiadamy mało czasu, zarost wolno zacząć zapuszczać na 7 dni lub dwa przed rozpoczęciem wypoczynku.
Kiedy uprzednio nasza broda wzrośnie, potrafimy ocenić nasz włos i przejść do działania. Zapuszczona broda oczywiście nie wypatruje pięknie, więc potrzeba będzie ją skrócić. Do tegoż potrzebny będzie wam trymer, jakim wolno regulować długość włosa, gdy nasza broda nie jest nadal zbyt długa.
Ważne jest także wskazane badanie, jako nasz zarost się umieszcza na twarzy. W pewnych polach na policzkach może występować niedużo włosów. Wówczas należy ustalić właściwie wysoką kreskę policzkową swego zarostu. Miejsca, jakie są niejednolicie owłosione, należy zgolić do równej kreski włosa.
Ważne jest też zadbanie o dolną linię zarostu na szyi. Potrzeba ją poprawić, ale nie można zwariować z jej zgoleniem, bo z owłosioną buzią i całkowicie ogoloną szyją, będziemy wyglądać komicznie.

Czytaj dalej: https://www.barbercompany.pl