W czasie mrozów regularnie spotykamy się z problemem strat ciepła

W okresie mrozów powszechnie możemy spotkać się z tematem strat ciepła co produkuje znaczne rachunki za ocieplenie. Ciepło ucieka głównie poprzez podłogę i są to straty aż do 15 %. W związku z powyższym Multiprotect opracował proste rozwiązanie tegoż kłopotu. Jest nim mianowicie specjalny podkład Multiprotect. To podkład jaki układa się pod panelami na podłodze. Gwarantuje on skuteczniejszą izolacje cieplną pomieszczenia dodatkowo zmniejsza od 10 do 15 % utraty ciepła. Także dzięki wdrożonej technologii pozwala jednocześnie na izolacje dźwiękową. Co jest wyjątkowo znaczące w dzisiejszym głośnym świecie.

Dzięki odpowiedniemu wygłuszeniu miejsca potrafimy także minimalnym kosztem polepszyć więzi z sąsiadami. Zawartość tego podkładu pozwala na zastosowanie go w montażu ocieplania podłogowego.

Podsumowując gdy będziemy chcieli zdecydować się na zastosowanie profesjonalnego podkładu Multiprotect to otrzymujemy sporo cennych korzyści.

Główna z nich to ekonomia na rachunkach za ogrzewanie dzięki właściwościom cieplno izolacyjnym.

Kolejna to zadbanie o odpowiednią akustykę mieszkania co podniesie komfort użytkowania z niego.

Kolejną stanowi jego odporność która zawdzięcza gęstość co pozwala na używanie go również w wnętrzach jakie są znacznie eksploatowane.

Równie istotną jest efektywne opakowanie spowodowane faktem że sprzedawany jest w tubkach po 8m2 co pozwoli na na zużycie oraz wykorzystanie go jednocześnie w pomieszczeniach o niepowtarzalnym rozmieszczeniu. Za sprawą tego zdołamy nabyć konieczną ilość podkładu.

Typowym przykładem tego jak podkład umożliwia zaoszczędzić pieniądze to sytuacja podczas której Kowalscy przez cały okres grzewczy przeznaczają 1000 zł na ogrzewanie. Po zastosowaniu profesjonalnego podkładu Multiprotect i obniżeniu utrat termicznych ta kwota to już wyłącznie 850 zł.

Jak można zauważyć są to prawdziwe oszczędności. Natomiast w dłuższej perspektywie przykładowo w ciągu dziesięciu lat pozwoli toteż na ekonomię niemal 1500 złotych.

Autor: Arbiton sklep