Przepiękny design auta osobowego…

Przepiękny wizerunek samochodu osobowego nie jest możliwy do zdobycia jeżeli nie weźmiemy pod uwagę tego, jakie posiadamy w samochodzie felgi, czyli koła.
Bardzo popularne są felgi z stali ,które niestety bardzo często nie wyglądają zbyt ładnie i tak faktycznie prawie każdy,  bardzo ładny samochód umieją zmienić w niezbyt ciekawy. Design samochodu to w bardzo dużej mierze właśnie koła. Z tego także względu coraz większa grupa osób wybiera do swojego samochodu felgi aluminiowe jakie nadają samochodowi przepięknego wyglądu, finezji, a w niektórych sytuacjach znacznie sportowego charakteru. To wszystko zależy od tego jakie felgi sobie kupimy, a też od tego do ,którego samochodu je zamontujemy.
Felgi są w różnych gabarytach. Jeszcze do niedawna najpopularniejszym rozmiarem felg był rozmiar 15 cali. Dzisiaj często możemy spotkać pojazdy z felgami 17 cali, a także 18cali oraz 19 cali. Jak zatem można spostrzec rozmiar koła rośnie.
Jeżeli jednak chcielibyśmy jeździć w komfortowych warunkach, to dobrze jest zdecydować się na felgi z rozmiarem od 15 do 17 cali. Im większych rozmiarów koło tym mniej opony, ponieważ profil takiej opony jest niższy. Posiadamy więc dużo mniej gumy ,która amortyzuje różnorodnego rodzaju nierówności. Warto mieć to na uwadze.

Źródło: felgi stalowe 16 5×112