Głównym ich dystrybutorem w całej Europie Centralnej został Finclub

W tworzeniu wyjątkowej, wysportowanej postury szczególnie istotne jest dostarczenie swemu ciałku elementów wartościowych. Nie zawsze jesteśmy w stanie oddać ich z wyżywienia, więc tu z pomocą przychodzą suplementy sportowe. Czołowym ich dostarczycielem w wszelkiej Europie Środkowej został Finclub, ściągający oraz transportujący naturalne suplementy wysokiej jakości na obszarze własnego regionu oraz siedmiu pozostałych państw Europy Centralnej.

Propozycja FinClubu systematycznie się poszerza, między innymi o ekologiczne kosmetyki Aloe Vera jak również o biodegradowalne środki higieny. Firma cieszy się docenieniem setek kontrahentów komercyjnych oraz dziesiątek tysięcy konsumentów, czerpiących z produktów sprowadzanych poprzez markę do marketów w naszym regionie. Najważniejsza jest tutaj jakość, zarówno artykułów, jak również obsady klienta i jakość świadczonych usług. Firma ma certyfikaty TOP CZECH QUALITY, zaś także uhonorowanie AAA rating.

Najistotniejszym współpracownikiem firmy jest fińska marka Hankintatakku Oy, producent suplementów diety oraz zdrowej żywności bardzo wysokiej jakości, uważany za przywódcę europejskiego w tejże kwestii, którego artykuły analizowane są w akredytowanych laboratoriach pod dozorem Narodowej Rady Zdrowia Finlandii.

Finclub proponuje ekologiczne artykuły o najwyższej klasie, wykonane z roślin z terenów naturalnie niezakłóconych. Wydłużony czas funkcjonowania na rynku, dwadzieścia pięć lat, jest najwłaściwszym domowej na to, iż suplementy przez niego udzielane są wyjątkowo dobrej klasy. Posiadają one deklarację Gemium Lekarskiego, zrzeszającego medyków wielu specjalizacji.