Proargi przede wszystkim składają się z naturalnej l-argininy.

Proargi to znany preparat o świetnej jakości wykonania, starannie przefiltrowany i co najbardziej istotne spełniający obowiązujące standardy. Proargi zbudowane są z organicznej l-argininy oraz prócz tego ze składników takowych jak : cytruliny, witaminy K, i resveratol. Wpływ l-argininy na stan fizyczny został analizowany przez 3 amerykańskich naukowców, którzy dostali Nobla za własną pracę.

Znakomitą zaletą proargi jest to, iż nie zawiera w sobie w ogóle cukru, lecz tylko naturalną stewie, bez sensu też szukać w niej sztucznych składników i substancji konserwujących. Do plusów zażywania proargi możemy zaliczyć głównie przyrost wytworzonych cząsteczek tlenku azotu w organizmie, prędką odbudowę organizmu po dużym wysiłku, wzmocnienie wytrzymałości własnego organizmu, wsparcie układu sercowo-naczyniowego. Ponadto proargi m.in. znacznie opóźniają proces starzenia się ludzkiego organizmu, stabilizują ciśnienie krwi oraz dodatkowo poziom glukozy we krwi. Tak więc jak można zauważyć proargi niesłychanie dużo nam mogą zaoferować, dzięki nim nasze zdrowie ulega polepszeniu, dzięki czemu możemy zyskać na energii życiowej.

Jak zażywać proargi? Farmaceutyk występuje w formie saszetek i rekomendowana jest tu dawka 1 lub dwóch saszetek na dobę, które trzeba poprzednio dokładnie rozpuścić w do połowy pełnej szklance chłodnej wody. Są przeciwwskazania do brania proargi, nie powinno się jej przede wszystkim zażywać w trakcie ciąży oraz dodatkowo kiedy karmimy piersią. Nie mogą proargi stosować też ludzie po zawale serca, a także diabetycy. I na zakończenie o czym powinno się pamiętać – wszelkie suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Też nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Więcej: proargi 9 plus